ПУБЛІЧНИЙ ДОГОВІР

про користування послугами онлайн-університету “TOMMY”!

1. Вступ

Цей документ (далі - "Оферта") є офіційною публічною пропозицією онлайн-університету “TOMMY” укласти договір на зазначених нижче умовах (ч. 1 ст. 642 Цивільного кодексу України). договір укладається між вами (користувачем сайту https://tommyuniver.com/ або замовником послуг, пропонованих на сайті) і нами - онлайн-університетом “TOMMY”

Прийняти пропозицію до укладення договору може будь-яка дієздатна особа, яка зацікавлена ​​в послугах онлайн-університету “TOMMY” і досягла 18-річного віку (у разі прийняття пропозиції від імені організації, представник організації повинен мати достатні повноваження).

2. Предмет договору

Предметом договору є користування послугами, пропонованими на сайті в мережі Інтернет за адресою https://tommyuniver.com/ (далі по тексту - "сайт"), а також ліцензійним контентом (навчальними матеріалами) онлайн-університету “TOMMY” .

3. Умови договору

Якщо з вами не укладено іншого письмового договору або угоди, то ваш договір з онлайн-університетом “TOMMY” завжди складається з щонайменше тих Умов та Положення, які викладені в цьому документі (далі іменуються "Загальні умови"). Будь ласка, прочитайте оферту уважно. Ця оферта є достатньою юридичною підставою для замовлення послуг і їх оплати.

Додаткові умови договору

Оскільки ми надаємо безліч різних послуг, для деяких з них можуть діяти ДОДАТКОВІ УМОВИ договору (наприклад, додаткові гарантії повернення, умови відновлюваної платної підписки або ж обмежений термін акції та ін.) - далі іменуються «ДОДАТКОВІ УМОВИ ». У такому випадку ДОДАТКОВІ УМОВИ є частиною вашого договору, укладеного з нами.

ДОДАТКОВІ УМОВИ договору наведені в відповідних розділах сайту, на сторінках замовлення послуг або в електронних повідомленнях (електронні листи і квитанції, рахунки та будь-які інші електронні повідомлення, які містять інформацію про суттєві умови угоди).

Спеціальні умови договору

Крім ЗАГАЛЬНИХ УМОВ і ДОДАТКОВИХ УМОВ, ваш договір з онлайн-університетом “TOMMY” завжди включає СПЕЦІАЛЬНІ УМОВИ договору (наприклад, опис пакета послуг, термін і спосіб надання послуг або їх вартість та ін.) - далі "СПЕЦІАЛЬНІ УМОВИ".

СПЕЦІАЛЬНІ УМОВИ договору публікуються безпосередньо на сторінці з описом продукту (послуги) на нашому сайті або ж в повідомленнях, які направляються вам, які є частиною вашого договору, укладеного з нами.

ЗАГАЛЬНІ УМОВИ, ДОДАТКОВІ УМОВИ і СПЕЦІАЛЬНІ УМОВИ договору (далі разом іменуються «УМОВИ») складають ваш договір про користуванні послугами, укладений з онлайн-університетом “TOMMY” . Ми залишаємо за собою право змінювати або вводити будь-які ДОДАТКОВІ і СПЕЦІАЛЬНІ УМОВИ договору, обов'язкові для виконання.

4. Прийняття умов (акцепт оферти)

Користуючись сайтом і замовляючи послуги, пропоновані на сайті, ви робите акцепт оферти і укладаєте з нами договір на умовах, викладених в цьому документі. Акцепт оферти рівносильний укладенню двостороннього договору в простій письмовій формі (ч. 2 ст. 640 Цивільного кодексу України).

Прийняти пропозицію до укладення договору (УМОВИ договору) можна такими способами:

(А) вчиненням дії, що свідчить про прийняття УМОВ (натисканням на кнопку, проставленої галочкою в чекбоксі або аналогічною дією) на сторінці замовлення послуги на нашому сайті; або

(Б) оплатою виставленого вам рахунку або електронного інвойсу платіжної системи (оплата при переході по наданому нами посиланням);

(Б) фактичним користуванням послугами онлайн-університету “TOMMY” або ліцензійним контентом. У цьому випадку Ви погоджуєтеся з тим, що ми будемо розглядати факт використання послуг і контенту, як прийняття УМОВ (акцепт оферти)

Акцепт оферти означає, що ви беззастережно приймаєте всі УМОВИ договору. Якщо ви не згодні з УМОВАМИ договору - покиньте сайт і припиніть використовувати Послуги.

5. Вартість і опис послуг онлайн-університету “TOMMY”

Послуги і безкоштовні матеріали

Обсяг доступних вам послуг, залежить від придбаного продукту (пакета послуг).

Якщо ви користуєтеся послугами або матеріалами, доступними в відкритих розділах сайту, ви отримуєте тільки базову інформацію щодо необхідної тематики. У разі придбання платних послуг, ви отримуєте розширену інформацію, а також доступ до платного контенту і платних сервісів сайту. Ви можете придбати окремий продукт (пакет послуг) за одноразову плату.

Будь ласка, зверніть увагу, що деякі передплачені пакети послуг мають на увазі отримання доступу відразу до декількох сервісів і програм (Курсів) навчання. Однак, якщо це не так, для отримання інформаційних матеріалів з інших курсів навчання вам необхідно придбати такі послуги окремо.

Деякі курси навчання мають на увазі самостійну роботу і виконання певних завдань (домашніх завдань), які є частиною процесу надання послуг.

Ціни і вартість послуг

Вартість послуг публікується на сторінці замовлення послуг, на нашому сайті, а також в електронних повідомленнях, що надсилаються вам. Остаточна вартість послуг в валюті платежу відображається на сторінці оплати послуг і фіксується в електронному інвойсі платіжної системи або в виставленому вам рахунку.

Вартість послуг не включає додаткові комісії банків і платіжних систем.

6. Користування сайтом і замовлення послуг

Користуючись сайтом або послугами, ви приймаєте Умови, а також нашу Політику конфіденційності, яка опублікована за адресою https://tommyuniver.com/. Перш ніж замовляти, оплачувати або користуватися послугами, уважно ознайомтеся з цим документом. Якщо ви не згодні з їхнім змістом, покиньте сайт і припиніть використовувати наші послуги.

Якщо ви зареєструвалися на сайті або оформили замовлення на пропоновані на сайті послуги, або ж фактично користуєтеся нашими послугами, ви погоджуєтеся з тим, що ми можемо відправляти вам електронні листи, повідомлення та повідомлення, які містять рекламну інформацію: рекламні розсилки, інформацію про послуги і наші акції (або акції наших партнерів) по номеру телефону і e-mail, зазначеним вами при реєстрації або оформленні замовлення. При необхідності ви завжди можете відмовитися від їх отримання.

Ви повинні дотримуватися всіх УМОВ договору і правил надання послуг, з якими вам буде запропоновано ознайомитися при оформленні замовлення або в процесі користування послугами.

Ви погоджуєтеся з тим, що ви не будете брати участь в діяльності, яка порушує функціонування сайту, Послуг або пов'язаних з ними серверів і мереж, а також діяльності, яка може псувати ділову репутацію онлайн-університету “TOMMY”.

Ви берете на себе повну відповідальність за порушення ваших зобов'язань, зазначених в УМОВАХ договору, а також за всі наслідки цих порушень.

7. Укладення угоди

Порядок формування та укладення відповідної угоди (договору) залежить від обраного вами продукту (пакета послуг) і методу оплати, а також від того, чи оформляєте ви замовлення на послуги вперше або ж ви вже маєте обліковий запис користувача на сайті.

Реєстрація на сайті, підписка на поштову розсилку, оформлення замовлення і оплата Послуг на сайті (введення ваших платіжних реквізитів) неможливі без отримання Вашої попередньої згоди з усіма УМОВАМИ договору, положеннями і нашої Політики конфіденційності (без проставлення відмітки «Я прочитав (-ла) і приймаю Умови надання послуг і Політику конфіденційності» у відповідному чек-боксі під формою збору даних).

Момент укладення договору

Відвідуючи сайт, користуючись послугами або навчальними матеріалами онлайн-університету “TOMMY", ви укладаєте з нами Ліцензійну угоду на використання контенту. Реєструючись на безкоштовний вебінар, ви укладаєте з нами договір про надання послуг.

У разі придбання передплаченого пакету послуг ви укладаєте з нами договір в момент натискання на кнопку «Взяти участь» або «Купити» (або інше аналогічне поле).

У разі купівлі квитків на живі заходи (форум, івент, офлайн-тренінг, інтенсив, коучинг, семінар), ви укладаєте з нами договір купівлі-продажу квитків на захід в момент натискання на кнопку «Взяти участь» або «Купити» (або інше аналогічне поле).

У разі оплати замовлення без використання систем прийому електронних платежів Договір вважається укладеним у момент оплати вами виставленого рахунку або електронного інвойсу платіжної системи (оплата переходом по посиланню).

Придбання декількох продуктів або додаткових послуг

Ви можете одночасно придбати і користуватися однією або кількома послугами онлайн-університету “TOMMY”.

Виправлення помилок при введенні

Реєструючись на нашому сайті або замовляючи послуги, ви в будь-який момент можете перервати процес оформлення покупки і виправити помилки введення до моменту завершення процесу реєстрації або оформлення замовлення - оплати послуг або квитків. Ви також завжди можете зв'язатися з нами і повідомити про допущені помилках введення, для цього надішліть нам повідомлення на електронну пошту або лист за адресою, вказаною на сайті.

8. Терміни надання послуг

Разові послуги

Будь-які разові послуги / передплачені пакети послуг, які купуються на сайті, можуть бути запропоновані на певний період (мати фіксований термін надання послуг). В такому випадку надання послуг припиниться після закінчення зазначеного терміну. Дій з Вашого боку, спрямованих на припинення послуг, не потрібно.

Обмежений термін доступу до контенту

Деякі пакети послуг передбачають надання користувачу доступу до ліцензійного контенту на обмежений термін. В такому разі, користувач отримує доступ до контенту на термін, зазначений у СПЕЦІАЛЬНИХ УМОВАХ, опублікованих на сторінці з описом продукту на нашому сайті (Сторінці замовлення послуг).

9. Умови резервування (замовлення) послуг

Здійснюючи бронювання послуг, ви оформляєте попереднє замовлення на послуги онлайн-університету “TOMMY” зі знижкою, за спеціальною ціною. Ви вносите вартість бронювання і отримуєте фіксовану ціну, діючу на момент оформлення бронювання. Залишок вартості послуг, ви повинні внести протягом терміну, зазначеного в пропозиції, опублікованому на сторінці продукту.

Внесена вами сума (вартість бронювання) вважається авансом і буде зарахована в рахунок оплати послуг.

Якщо ви повністю не оплатите заброньовані послуги в зазначений термін, ми повернемо вам отримані кошти, але ви втратите право придбати послуги з спеціальною ціною, і завжди можете придбати їх за звичайною ціною, опублікованій на сайті.

Якщо до моменту повної оплати послуг, ви встигли скористатися послугами (вже отримали доступ до одного або кількох уроків), ми вирахуємо з суми вартість фактично наданих послуг, відповідно до нашої Політики повернення, описаної в цьому документі.

Ви також можете використовувати внесену вами суму для часткової оплати інших послуг онлайн-університету “TOMMY” , протягом двох (2) календарних місяців з дати першого платежу (внесення броні), для цього зв'яжіться з нашою службою підтримки клієнтів. По закінченню двомісячного терміну з дати платежу вартість бронювання не повертається.

Зверніть увагу, що бронювання має на увазі замовлення мінімального пакету послуг (найменшої вартості), але ви завжди можете вибрати інший пакет послуг, за умови доплати різниці у вартості.

10. Умови оплати

Списання коштів

У разі оплати послуг на сайті в момент оформлення замовлення (успішного введення платіжних реквізитів у фрейм платіжної системи) відбувається разове списання суми вартості замовлених послуг. Валюта платежу - українська гривня (UAH)

При оплаті послуг картою, сума списання визначається виходячи з курсу міжнародних платіжних систем VISA або MasterCard. Крім того сума списання може включати додаткові комісії банків і платіжних систем.

Невиконання платіжних зобов'язань

Ми залишаємо за собою право пред'являти претензії з приводу порушення встановлених термінів оплати послуг. У разі неможливості списання грошових коштів з вашої платіжної карти або чергового платежу, ми маємо право не починати надання Послуг або призупинити їх надання до моменту їх належної оплати.

11. Спосіб оплати

Ви можете ознайомитися з доступними способами оплати наших послуг на сайті. У разі оплати послуг банківським переказом, ви зобов'язані повідомити нам про проведення платежу і надіслати нам зображення документів, що підтверджують оплату послуг за адресою електронної пошти, вказаною на нашому сайті. Ви розумієте, що оплачуючи послуги банківським переказом, ви робите акцепт оферти і підтверджуєте вашу згоду з усіма, без виключення, УМОВАМИ надання послуг.

У разі сплати нами додаткових комісій або виникнення інших витрат внаслідок відхилення платежу з вашої вини (наприклад: недостатньо коштів на карті; допустимий кредитний ліміт по карті вже вичерпано), ми залишаємо за собою право додатково списати з вашої картки рахунки суму фактично понесених нами витрат.

Ми зберігаємо за собою право в будь-який момент на свій розсуд змінити спосіб оплати товару, що купується і / або відмовитися від пропонованого раніше способу оплати, запропонувавши альтернативні способи оплати.

12. Політика повернення і перенесення термінів надання послуг

Політика відмови від послуг

Після оформлення замовлення та оплати в кожному окремому випадку ви отримуєте право відмовитися від Послуг та отримати відшкодування коштів. Ви маєте право відмовитися від оплачених послуг, повідомивши нас про це в встановлені терміни.

Від дати отримання нами запиту на повернення залежить можливість повернення коштів, а також сума виплат, пов'язаних з поверненням. Ви розумієте і погоджуєтеся з тим, що, якщо ви вже почали користуватися послугами (отримали доступ до одного або кількох занять програми навчання або їх записів) протягом терміну відмови, ми вирахуємо з суми платежу вартість фактично наданих послуг, на момент отримання запиту на повернення.

Перенесення термінів надання Послуг

Не пізніше двох (2) місяців з дати оплати Послуг (здійснення першого платежу) ви маєте право запросити перенесення термінів надання Послуг на інші календарні дати і пройти навчання з наступним потоком курсу (на умовах аналогічного пакета послуг, еквівалентного придбаному за вартістю). В такому випадку, повернення грошових коштів не здійснюється, а ми повідомимо вам нові можливі календарні дати навчання. Перенесення термінів надання Послуг можливий не більше одного разу.

Для дотримання встановленого терміну, вам досить повідомити нас в порядку, встановленому для оформлення запиту на повернення. Ми зберігаємо за собою право встановлювати інші правила перенесення термінів надання послуг для окремих продуктів, публікуючи ДОДАТКОВІ УМОВИ перенесення на сторінці продукту.

Закінчення періоду відмови

Якщо до закінчення терміну відмови і / або до моменту отримання запиту на повернення Послуги були надані в повному обсязі (наприклад: ви вже отримали доступ до наступного уроку), повернення грошових коштів не здійснюється. Якщо запит на повернення отримано з порушенням встановлених термінів відмови, повернення грошових коштів не здійснюється.

13. Право на використання контенту онлайн-університету “TOMMY”

Залежно від замовленого пакета послуг ви отримуєте доступ до певного контенту (інформаційних і навчальних матеріалів) авторські та суміжні права, на які захищені або в будь-якому випадку належать нам незалежно від факту реєстрації та території їхньої дії.

Ми надаємо вам неексклюзивне, непередаване право (обмежену ліцензію) на використання контенту в особистих цілях, на умовах цієї угоди на весь термін надання послуг, якщо інше не передбачено умовами пакету послуг.

Ви попереджені, що скрінкасти (відеозапис інформації з екрану комп'ютера) уроків і онлайн-трансляцій онлайн-університету “TOMMY”, а також фото-, аудіо- і відеозйомка живих заходів (семінарів, майстер-класів, виступів, уроків) суворо заборонені. У разі порушення цієї вимоги ми маємо право заблокувати ваш акаунт і припинити надання послуг без повернення вартості навчання. Ми залишимо внесену вами суму в якості штрафу за грубе порушення умов договору.

Використання інтелектуальної власності

Знак для товарів і послуг, його зображення, а також торговельне найменування онлайн-університету “TOMMY” зареєстровані і належать нам. Всі права захищені.

Всі матеріали, розміщені на сайті https://tommyuniver.com/ і інших сайтах проекту, а також матеріали, надані вам в ході надання платних послуг (контент), є об'єктами авторського права, виключні права на використання яких належать онлайн-університету “TOMMY”. Право на використання контенту та матеріалів, що входять до складу сайту або отриманих в процесі надання Послуг, обмежена використанням контенту в особистих некомерційних цілях і не допускається в інших випадках.

Копіювання, модифікація, повне або часткове використання, публічне відтворення і поширення матеріалів, розміщених на сайті або наданих вам в ході надання послуг, так само як і використання контенту в комерційних цілях без письмового дозволу правовласника строго заборонено і переслідується законом.

Ви погоджуєтеся не відтворювати, не дублювати, не копіювати, не продавати, не обмінюєте і не перепродавати матеріали, отримані в процесі надання послуг в будь-яких цілях, якщо право на це не було надано вам правовласником в окремому письмовому договорі, а також не використовувати інші об'єкти інтелектуальної власності без нашої письмового згоди.

Будь-яке порушення авторських і суміжних прав переслідується відповідно до законодавства України та міжнародного законодавства, і тягне настання цивільної, адміністративної та кримінальної відповідальності.

14. Відповідальність за послуги неналежної якості

Приписи закону

Положення чинного законодавства про захист прав споживачів в частині пред'явлення претензій з приводу послуг неналежної якості, поширюються на виникаючі відносини незалежно від УМОВ договору. Права споживача, надані вам законом в будь-якому разі не будуть порушені.

Застереження про гарантії

Ми не даємо жодних гарантій, що користування Послугами онлайн-університету “TOMMY” принесе очікуваний вами результат. Ми не можемо обіцяти вам успіх, але, конкретні результати навчання залежать від багатьох чинників, на які ми не можемо вплинути (наприклад, ваші індивідуальні здібності до навчання, а також сумлінне виконання домашніх завдань і наших рекомендацій). Тому результати різних користувачів можуть сильно відрізнятися при користуванні одними і тими ж послугами.

Ви розумієте, що ваша незгода з думкою наших експертів (спікерів), методикою і змістом програм навчання, не є підставою оформлення запиту на повернення. Ми зберігаємо за собою право встановлювати інші правила перенесення термінів надання послуг для окремих продуктів, публікуючи ДОДАТКОВІ УМОВИ перенесення на сторінці продукту.

15. Відповідальність

Загальні положення

У разі порушення сторонами зобов'язань надання недостовірної інформації при укладанні або в ході виконання договору, сторони несуть відповідальність в установленому порядку.

Ми несемо відповідальність за:

Ми не несемо відповідальності за:

Ви несете відповідальність за:

Обмеження відповідальності

Наша сукупна відповідальність за будь-яким позовом або претензії обмежується сумою придбаної послуги.

У разі порушення нами термінів надання послуг, наша відповідальність обмежується виключно:

Відповідальність наших працівників і агентів

У тих випадках, коли наша відповідальність обмежена або виключається, таке ж обмеження відповідальності або її виключення стосується наших працівників і агентів.

16. Відповідальність за розміщувані вами матеріали і контент

Обмеження відповідальності за розміщення контенту

Ви несете відповідальність за контент і матеріали, які ви розміщуєте на вашому сайті, а також в групах і чатах онлайн-університету “TOMMY”. Ми не несемо відповідальності за розміщувані вами матеріали і контент, і не здійснюємо їх відстеження.

Відповідність вимогам законодавства

Розміщуючи ваш власний контент, ви зобов'язані дотримуватися вимог законодавства України, а також вашої країни проживання. У будь-якому випадку забороняється публікація контенту порнографічного та сексуального характеру, та того, що пропагує насильство, садизм, дискримінацію, загрози або наклеп.

Крім того ваш контент не повинен порушувати прав третіх осіб. Це стосується майнових і особистих немайнових прав третіх осіб, в тому числі прав інтелектуальної власності (наприклад, авторське право і права на товарний знак і торгове найменування). Зокрема ви зобов'язані не порушувати права третіх осіб при розміщенні коментарів / відгуків, фото профілю або будь-яких картинок, які ви публікуєте.

Ми маємо право в будь-який момент видалити або перемістити будь-який контент, розміщений вами, якщо вважатимемо, що він порушує права третіх осіб або вимоги законодавства. Якщо ж ви порушуєте зазначені принципи розміщення контенту ми маємо право направити вам письмове попередження і тимчасово заблокувати ваш обліковий запис і призупинити надання послуг або розірвати договір в односторонньому порядку.

Відшкодування збитків

Якщо ви порушуєте УМОВИ договору, ви зобов'язані відшкодувати нам всі збитки, понесені у зв'язку із задоволенням претензій третіх осіб (чиї права ви порушили). Ми залишаємо за собою право пред'являти вам претензії за втрати і інші вимоги, в порядку регресу.

17. Термін дії пропозиції (оферти)

Оферта, а також всі її УМОВИ (ЗАГАЛЬНІ УМОВИ, СПЕЦІАЛЬНІ УМОВИ і ДОДАТКОВІ УМОВИ) діють до тих пір, поки не будуть змінені або відкликані онлайн-університетом “TOMMY”.

Припинення дії (відкликання) оферти не вплине на юридичні права, зобов'язання і відповідальність, які діяли для вас і онлайн-університету “TOMMY”, і виникли до моменту відкликання оферти або припинення дії УМОВ.

18. Термін дії договору

Договір про користування сайтом (матеріалами сайту) вважається укладеним на невизначений термін і діє, поки не буде розірваний Вами або нами.

Договір про надання послуг, укладений в зв'язку з користуванням безкоштовними послугами, придбанням пакета послуг або покупки квитка на живий захід діє до повного виконання зобов'язань сторонами.

19. Припинення користування послугами

Ви маєте право припинити користування сайтом і безкоштовними послугами в будь-який час, без пояснення причин.

Для припинення користування платними послугами, повідомте нам про це, звернувшись в службу підтримки користувачів, по одному з телефонів, зазначених на сайті.

Будь ласка, зверніть увагу, після того як ви відмовилися від послуг (розірвали договір), ви втратите доступ до всього придбаного контенту і доступним послуг. У разі, якщо на момент розірвання договору (угоди) ви все ще маєте доступ до придбаного пакету послуг (Платного контенту) або квиток на відвідування живого заходи, будь-яка сума, яку ви сплатили в рахунок оплати послуг і сервісів онлайн-університету “TOMMY” не повернута, в тому числі і сума вартості фактично невикористаних послуг.

Ми залишаємо за собою право розірвати укладений з вами договір без вказівки причин, за умови спрямування вам електронного повідомлення не пізніше ніж за дві (2) тижні до планованої дати розірвання.

Ми можемо в будь-який час анулювати договір з вами, якщо:

(А) ви порушили будь-яке положення УМОВ (або вчинили дії, явно що свідчать про ваш небажанні чи нездатності дотримуватися УМОВИ договору), або

(Б) ми змушені зробити це за вимогами законодавства (наприклад, якщо надання Вам послуг є незаконним або перестає бути законним), або

(В) онлайн-університету “TOMMY” припиняє надання Послуг в країні, в якій ви проживаєте або користуєтеся послугами, або

(Г) надання послуг стає нерентабельним з точки зору компанії онлайн-університету “TOMMY”

Якщо ви спробуєте втрутитися в роботу сайту, серверів та інших автоматизованих систем онлайн-університету “TOMMY” або грубо порушите Умови, або якщо ми запідозримо вас в цьому, ми можемо призупинити або повністю заблокувати вам доступ до сайту і послуг.

Одностороння відмова від договору з вагомих підстав

Кожна сторона має право відмовитися від договору в односторонньому порядку за вагомим підставах.

Зокрема ми маємо право анулювати ваш акаунт і розірвати договір з вами (угоду користувача) негайно, в разі, якщо ви порушуєте наші авторські права або грубо порушуєте УМОВИ договору, а також в разі виникнення заборгованості по оплаті послуг.

20. Персональна інформація (дані)

Ми обробляємо вашу персональну інформацію відповідно до нашої Політикою конфіденційності ви завжди можете знайти актуальну версію Політики конфіденційності на сайті за адресою https://tommyuniver.com/. ці умови встановлюють правила збору, обробки та використання вашої персональної інформації.

Зверніть увагу, що, користуючись сайтом або послугами, заповнюючи реєстраційні форми на сайті, ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності і даєте згоду на збір і обробку ваших персональних даних та іншої персональної інформації. Якщо ви не згодні з положеннями Політики конфіденційності і описаними в ній правилами збору, обробки і використання персональної інформації, припиніть використовувати наші послуги і покиньте сайт.

21. Зміни в умовах договору

Ми залишаємо за собою право змінювати або доповнювати умови цієї оферти (ЗАГАЛЬНІ УМОВИ договору), розмістивши на цій сторінці відповідне повідомлення і нову редакцію оферти. Наполегливо рекомендуємо часто перевіряти цю сторінку і дату внесення останніх змін, зазначену у верхній частині сторінки.

У разі зміни СПЕЦІАЛЬНИХ або ДОДАТКОВИХ УМОВ договору, ми розмістимо нову редакцію СПЕЦІАЛЬНИХ і ДОДАТКОВИХ УМОВ безпосередньо на сторінці з описом продукту (сторінка замовлення послуги).

Ви розумієте і погоджуєтеся з тим, що користування ПОСЛУГАМИ після зміни УМОВ договору, розглядається нами як прийняття вами цих УМОВ в новій редакції. У разі якщо ви заперечуєте проти нової редакції ЗАГАЛЬНИХ, СПЕЦІАЛЬНИХ або ДОДАТКОВИХ УМОВ, відправляйте нам повідомлення електронною поштою або поштою за адресою, вказаною на сайті. Однак, ми безумовно зберігаємо за собою право на одностороння відмова від договору в установленому порядку, в разі якщо ви відмовитеся прийняти УМОВИ.

22. Загальні правові умови

ЗАГАЛЬНІ УМОВИ договору, викладені в цій оферті, а також СПЕЦІАЛЬНІ і ДОДАТКОВІ УМОВИ, опубліковані на сторінці з описом продукту, складають повний текст договору про користування сайтом і послугами онлайн-університету “TOMMY”, що укладається між вами та онлайн-університетом “TOMMY”, а також визначають порядок надання Послуг (за винятком послуг, що надаються на підставі окремого письмового договору, якщо такі є) і повністю замінюють всі попередні угоди і домовленості між вами і онлайн-університетом “TOMMY”

Дійсність положень

При наявності розбіжностей між ЗАГАЛЬНИМИ УМОВАМИ і ДОДАТКОВИМИ УМОВАМИ договору, положення ДОДАТКОВИХ УМОВ, що стосуються відповідної Послуги або продукту, мають переважну силу. При наявності розбіжностей між ЗАГАЛЬНИМИ або ДОДАТКОВИМИ УМОВАМИ договору і СПЕЦІАЛЬНИМИ УМОВАМИ, СПЕЦІАЛЬНІ УМОВИ мають переважну силу (завжди застосовується більш спеціальна норма).

Якщо судовий орган, визнає недійсність будь-якого положення УМОВ договору, відповідне положення буде виключено з УМОВ, зі збереженням дії інших положень: інші положення УМОВ як і раніше будуть дійсні, і їх дотримання може забезпечуватися в судовому порядку.

Застосувальне право

Відносини сторін регулюються положеннями законодавства України, а також Конвенцією про міжнародні договори купівлі-продажу. В частині законодавства про захист прав споживачів застосовується законодавство країни постійного проживання користувача.

23. Додаткові умови для організації

Якщо ви є юридичною особою, то приватна особа, яка прийняла умови від імені вашої організації, заявляє та гарантує, що вона уповноважена діяти від вашого імені і володіє достатніми повноваженнями, щоб приймати пропозицію до укладення договору і УМОВИ договору від вашого імені (щоб уникнути непорозумінь, термін «Ви», стосовно юридичним особам, означає організацію).

Постачальник послуг:

ФОП Николайчук Микола Ярославович

ІПН: 3373716117 (Рахунок отримувача) UA533562820000026005051521584 (Назва банку) Чернiвецький фiлiя АТ КБ "ПРИВАТБАНК"